W związku ze Światowym Dniem Turystyki strona internetowa refund.me postanowiła zaprezentować podróżującym zestawienie najciekawszych portów lotniczych zlokalizowanych na wodzie. Dodatkowo w owym dniu wszyscy pasażerowie, których lot został opóźniony czy odwołany z różnorakich powodów mogli być mile zaskoczeni, gdy władze zaproponowały poszkodowanym zupełnie bezpłatne usługi. Celem było między innymi zwrócenie uwagi i poszanowanie praw pasażerów. Tematem tegorocznego święta była przede wszystkim ochrona mórz i oceanów skąd pomysł na przedstawienie tego typu lotnisk.

refund.me

Miejsca prezentowane przez refund.me zachwycają swoim wyglądem i przysłowiowo zapierają dech w piersiach. Dzieło ludzkie łączy się tu z pięknem przyrody. Refund.me bardzo zaangażował się w funkcję ochrony i pomocy pasażerom. Znając prawa im przysługujące pragnie wytłumaczyć i w razie konieczności wyciągnąć pomocną rękę. Innym przykładem z dnia 27 września jest fakt, iż klienci, którzy przylecieli na miejsce z trzygodzinnym opóźnieniem mają prawo do wysokiego odszkodowania w kwocie nawet do 600 euro. Refund.me nie tylko na to przystaje, ale też wystawia zupełnie bezpłatnie wnioski o odszkodowanie dla wszystkich, którzy brali udział w tym rejsie. Oficjalnie refund.me jest międzynarodowym dostawcą usług, które mają pomóc pasażerom w kwestii dochodzenia ich praw. Firma posiada system (Advanced Business Logic), w którym przyjmuje roszczenia od niezadowolonych klientów. Zaletą ich jest szybkość załatwiania wymaganych pieniędzy. Jeżeli chcemy więc dowiedzieć się, jakie prawa przysługują nam kiedy wybieramy się w dłuższą podróż jest to na pewno dobra możliwość znalezienia szybkich i przejrzystych informacji na ten temat.

Refund.me oprócz lotnictwa zajmuje się również pasażerami na przykład autokarów, statków czy kolei. Wszystkie swoje decyzje opiera o przepisy prawa Unii Europejskiej, dlatego pomyłka raczej z ich strony raczej jest wyeliminowana. Firma pragnie rozwijać swoją działalność i w przyszłym roku wprowadzić funkcję zaginionego bagażu (Konwencja Montrealska). Siedziba owej firmy znajduje się w Niemczech a konkretniej w Poczdamie.

Oto także lista portów lotniczych usytuowanych na wodzie: pierwszy z nich to Międzynarodowy Port Lotniczy Male ( Malediwy), kolejny Międzynarodowy Port Lotniczy Saint Maarten (cechuje go naprawdę niskie podejście samolotów do pasa, wszystko dzieje się oczywiście nad zaludnioną plażą), Międzynarodowy Port Lotniczy Konsai (Japonia), Port Lotniczy Juancho E. Yrausquin, Saba na Karaibach i ostatni z listy to Port Lotniczy Toronto City Center w Kanadzie( odrzutowcom wstęp na to lotnisko jest zdecydowanie wzbroniony).

Lotniska cechuje niezwykła lokalizacja zapewniająca pasażerom wiele wrażeń zarówno podczas startu, ale jeszcze bardziej podczas lądowania. Z pokładu samolotu wygląda to naprawdę imponująco, czasem ma się wrażenie, że samolot nie doleci na ląd, albo że zahaczy o jakiś budynek.

refund.me

Spam protection by WP Captcha-Free