Stolica Polski Warszawa jest centralnym miejscem kraju, zarazem jego wizytówką. To tutaj toczy się życie polityczne, gospodarcze i naukowe. Przyjeżdżają do niej ludzie z całego świata, w celach zawodowych, naukowych czy turystycznych. Tu także znajdziemy największe lotnisko w Polsce, Chopina. Ponadto dwa mniejsze: Modlin i Babice. Swoje usługi na lotnisku Chopina świadczą międzynarodowi przewoźnicy, między innymi: Lufthansa, British Airways, SAS, Air France, Air One czy tureckie linie lotnicze. Każdego roku Warszawę odwiedza tysiące turystów z całego świata. Ostatnio można zauważyć rosnący poziom odwiedzin tak zwanych turystów biznesowych, którzy do Warszawy przybywają w interesach.

Hyatt Regency Warsaw

Przez ostatnie dwie dekady rozwój bazy noclegowej, w tym luksusowych hoteli znacznie przyspieszył, odpowiadając tym samym na potrzeby współczesnego człowieka, obywatela świata. Hotele w Warszawie oferują wysokiej jakości usługi w różnych obszarach. To nie tylko nocleg w nowocześnie urządzonym stylu, to świetne jedzenie, SPA, sale konferencyjne czy organizacja imprez.

Sugerując się opiniami podróżujących wybraliśmy trzy najbardziej ekskluzywne warszawskie obiekty, oferujące noclegi, które dziś zostaną Wam przybliżone.

Na pierwszym miejscu znalazł się hotel Hyatt Regency Warsaw. Mieści się w samym centrum Warszawy, przy ulicy Belwederskiej, co już nadaje mu pewnej rangi. Dzięki temu łatwo dostać się w każde inne miejsce. Komunikacja miejska, metro, taksówka, stacja PKP, z łatwością dojedzie się w dowolne miejsce w Warszawie i w Polsce. Wysoki standard pokoi, centrum biznesowe, usługi rekreacyjne, parking podziemny, a także usługi transportowe, to tylko część oferty obiektu. Do tego restauracje i kluby, w których można zorganizować imprezę z muzyką na żywo. Zachwala się także potrawy serwowane w restauracjach.

Kolejną naszą propozycją jest Mamaison Hotel Le Regina, który uchodzi za jeden z najlepszych w stolicy. 94% gości chwali jego poszczególne elementy. Usytuowany na Nowym Mieście, wśród wybrukowanych uliczek. Jego budynek pochodzi z XVIII wieku. W kilka minut spacerem dotrzemy do Starego Miasta, a do Łazienek ok. 15 min jazdy autem czy innym środkiem transportu. Cały jego urok, tworzy tradycyjna bryła wraz z arkadami. Środek w kolorach pasujących do stylu Nowego Miasta. Beż, brąz i złoto, drewniane meble z bogatym wzornictwem i kominek. Ponadto szereg usług dodatkowych, takich jak centrum rekreacyjne.

Na trzecim miejscu hotel Intercontinental. Patrząc na niego ma się wrażenie jakby było się w zupełnie innym mieście. Wysoki, nowoczesny budynek. Pokoje z klimatyzacją, bezprzewodowym Internetem, telewizją satelitarną. Świetna lokalizacja i szeroki wachlarz usług.

Cena za dobę w wymienionych powyżej obiektach, to od 240 zł za pokój jednoosobowy w tygodniu, bez śniadania. Wszystko zależy od pory roku, natężenia turystów itd. Hotele w Warszawie mają się czym poszczycić, nie odstając od innych tego typu obiektów w Europie w dobie XXI wieku.

Hyatt Regency Warsaw

Spam protection by WP Captcha-Free